TAKTIKA КОМБАТІВЗ

Провідним напрямком, за яким проходить навчання в Українській Федерації рукопашного бою комбатівз, є система “ТАКТІКА Combatives”.

“ТАКТІКА” – вітчизняна комплексна система ближнього бою і тактичної підготовки. Систему було започатковано в Україні в середині 90-х років, у розробці системи прийняли участь фахівці з рукопашного бою та бойових єдиноборств, а також офіцери і ветерани ЗСУ, НГУ і МВС. В процесі вдосконалення спілкувалися з експертами з США, Великої Британії, Ізраїлю та інших країн.

Хоча за основу було взято перевірені часом і війною техніки комбатівз, “ТАКТІКА” створювалася не як компіляція існуючих систем і технік, а як принципово нова система, з урахуванням принципів біомеханіки, психології та фізиології, з використанням системного аналізу, теорії прийняття рішень та інших сучасних наукових методів. Проте, було також максимально враховано наявний світовий досвід у галузі ближнього бою і практичного самозахисту,.

Наші комбатівз – це розділ прикладного самозахисту і рукопашного бою системи “ТАКТІКА”. Починаючи з 2010 року, за програмою комбатівз мали можливість навчатися всі бажаючі, зокрема, проводилися тренінги і навчання з практичного самозахисту для жінок, підлітків, постраждалих від домашньго та вуличного насильства. Групи з вивчення ТАКТІКА Combatives з’явилися також в Аргентині, Уругваї, Чілі та інших країнах.

Протягом 2014-2015 років, у рамках програми “Українська Тактика”, сотні людей в Україні було навчено базовим навичкам самозахисту, виживання і невідкладної допомоги.

На сьогоднішній день ТАКТІКА Combatives – це комплексна і адаптивна сучасна система самозахисту, народжена в Україні.

До програми комбатівз входять такі розділи, як:

  • мілітарний (військово-прикладний рукопашний бій)
  • цивільний (техніки і тактики практичного самозахисту для всіх)
  • спеціальний (техніки, що використовуються в правоохоронній діяльності та в охоронних структурах)
  • тактичне кобудо (рукопашний бій зі штатним озброєнням і підручними засобами)
  • урбан кобудо (застосування підручних засобів у цивільному самозахисті)
  • спортивний (контактні двобої в захисному спорядженні)